Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Безоплатна правова допомога

Згідно частини другої статті 7 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" ДПС як суб’єкт надання безоплатної первинної правової допомоги в межах своєї компетенції надає таки види правових послуг:

1) надання правової допомоги;

2) надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

3) складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру).

Для отримання безоплатної правової допомоги в ДПС необхідно заповнити заяву у довільній формі та надіслати її на електрону адресу post@tax.gov.ua або поштову адресу: Львівська площа, буд. 8, м. Київ, 04053.

Відповідно до Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній податковій службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.06.2020 № 297, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  02.10.2020 за № 969/35252 проводиться особистий прийом громадян за адресою: м. Київ, Львівська площа, буд. 8, перший поверх, громадська приймальня.

Проте, на виконання пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19" проведення особистого прийому громадян в ДПС призупинено до особливого розпорядження.

Також інформуємо, що держава гарантує кожному право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги телефонуйте за номером Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів) або звертайтеся особисто до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З інформацією про адреси відповідних центрів, а також види і порядок отримання безоплатної правової допомоги можна ознайомитися на вебсайті системи безоплатної правової допомоги https://www.legalaid.gov.ua.