Територіальні органи ДПС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бердичівська ДПІ: Доходи від продажу с/г продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 га, необхідно задекларувати

04.10.2022

Бердичівська ДПІ нагадує громадянам, що відповідно до норм Податкового кодексу України (далі - ПКУ) одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) площею понад2 гата отримують доходи від продажу с/г продукції, кожного року в обов’язковому порядку необхідно подавати податкові декларації про майновий стан і доходи (пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ).

Також, в обов’язковому порядку, необхідно подавати податкові декларації про майновий стан і доходи при отриманні доходів від надання в оренду земельної ділянки іншій фізичній особі-орендарю, яка не є податковим агентом (тобто не зареєстрованою офіційно як підприємець, а є просто фізичною особою, що не має офіційно підписаних та зареєстрованих договорів оренди з людьми, з якими працює).

Доходи від продажу с/г продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад2 гата доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5 %.