Територіальні органи ДПС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Малинська ДПІ: Навчальні тренінги щодо використання податкових сервісів

05.10.2022

Фахівці Малинської ДПІ традиційно проводять навчальні тренінги серед платників з питань подання звітності в електронному вигляді та роботи податкових сервісів.

Сьогодні електронні сервіси дають можливість зекономити час та оперативно подати податкову звітність, запроваджених ДПС України податкових сервісів.

Податківці рекомендують використовувати такі електронні сервіси, як програмне забезпечення «Єдине вікно подання електронної звітності» та сервіс «Електронний кабінет». За допомогою даних сервісів можливо сформувати та надіслати до органів ДПС податкову звітність. Сервіси працюють цілодобово, безкоштовно. Скористатись ними можливо з персональних комп’ютерів так і зі смартпристроїв. Єдина вимога для подання звітності в електронному вигляді є наявність кваліфікованого електронного підпису, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

З питань безкоштовного отримання ключа електронного цифрового підпису з метою подання звітності в електронному вигляді, платники мають можливість звернутися до Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Для зручності платників в ЦОП Малинської ДПІ облаштовані місця з доступом до мережі Інтернет зі встановленими програмним забезпеченням та інструкціями для подання звітності в електронній формі. Спеціалісти ДПІ компетентно нададуть консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи податкових сервісів.

Рекомендуємо використовувати можливість подання податкової звітності в електронному вигляді, яка має безліч переваг: економія свого часу та  власних коштів на придбання бланків, уникнення черг під час подання звітності,  підтвердження доставки звітності у вигляді квитанцій, гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок, оновлення версій документів звітності відповідно до останніх змін у податковому законодавстві, конфіденційність та оперативність обробки інформації.

Крім того, безконтактний спосіб взаємодії платників податків та Державної податкової служби України є особливо актуальним у період воєнного стану та у період карантинних обмежень.