Територіальні органи ДПС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За незаконну діяльність АЗС на території Корнинської ОТГ - кримінальне провадження

20.04.2021

Головне управління ДПС у Житомирській області продовжує заходи з  припинення фактів незаконної реалізації підакцизних товарів – паливно-мастильних матеріалів через нелегальні АЗС.

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Житомирській області та співробітниками ГУ ДФС у Житомирській області здійснено виїзд за адресою: селище Корнинське, вул. Мічуріна, 7/1, Корнинської ОТГ Житомирської області.

В ході виїзду встановлено, що за вищевказаною адресою здійснюється незаконне зберігання та реалізація пального без ліцензії на право роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами, реєстратора розрахункових операцій та інших спеціальних дозвільних документів.

В результаті чого зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 272 КК України щодо незаконної діяльності АЗС.

Проведеними заходами описано та вилучено з незаконного обігу дві паливно-роздавальні колонки, газовий модуль на дві ємності об’ємом 4 850 літра кожна, одна з яких заповнена на 50 відсотків газом пропан-бутан в кількості2449 літрів(1,346 тон), ємність для зберігання дизельного пального об’ємом5 000 літрівна орієнтовну вартість 300 тис. грн., з яких товарів підакцизної групи на 39,2 тис. гривень.