Територіальні органи ДПС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Поліські ліс, вода і надра збагатили бюджети на 144,5 мільйонів гривень

21.04.2021

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Володимир Шелест: «За перший квартал цього року понад 72,6 мільйонів гривень податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві скарбниці Житомирщини та понад 71,9 мільйонів гривень надійшло в державний бюджет України.

Найбільше до  місцевих скарбниць сплатили лісокористувачі – понад 54,6 мільйонів гривень Ця сума надходжень перевищила минулорічні показники за відповідний період майже на 9,9 мільйонів гривень. До державного бюджету перераховано понад 33,8 мільйонів гривень рентної плати за спеціальне використання лісу.

За користування надрами платники області сплатили 51,2 мільйонів гривень: відповідно 15,8 мільйонів гривень - в місцевий та 35,4 мільйонів гривень - в державний бюджет. Ця сума надходжень перевищила минулорічні показники за відповідний період майже на 14,5 мільйонів гривень.

Платники рентної плати за спеціальне використання води  перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 5,0 мільйонів гривень, з яких понад 2,2 мільйонів гривень до місцевих бюджетів».

В Головному управлінні ДПС в області звертають увагу платників податків, які користуються природними ресурсами, на необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати до бюджетів належні суми рентної плати.

 Сектор інформаційної взаємодії