Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На підтримку українського війська платники Хмельниччини перерахували понад 740 мільйонів гривень

, опубліковано 17 листопада 2023 о 16:00

Протягом січня – жовтня 2023 року платниками податків області перераховано до державного бюджету понад 740 мільйонів гривень військового збору.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збору зросли на 8,4 відсотка, або на понад 60 мільйонів гривень.

Такі показники надходження військового збору – результат відповідальної позиції як працедавців краю, так і громадян, які самостійно декларують свої доходи та сплачують податки, – зазначають у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

Нагадуємо, що військовий збір – це внесок кожного офіційно працюючого українця на підтримку Збройних Сил України. Ставка збору не змінювалася протягом останніх років і становить 1,5 відсотка об’єкта оподаткування.

У разі виникнення у бізнесу або громадськості питань стосовно застосовування податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, у них є можливість звернутись на електронну скриньку комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua. Ця платформа створена задля якісної та оперативної комунікації податкової служби області з бізнес-спільнотою і громадськістю та забезпечення ефективного зворотнього зв’язку.