Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині стабільно зростають податкові надходження до бюджету

, опубліковано 17 листопада 2023 о 09:30

За підсумками січня – жовтня 2023 року волинські платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів 13 мільярдів 565 мільйонів гривень податкових платежів.

Сума сплачених податків в області на 19,3 відсотка перевищує аналогічні надходження торік.  

Плюс 2,2 мільярда гривень податкових надходжень до фактичних надходжень аналогічного періоду минулого року, що залучені до бюджетів різних рівнів в області, дають підстави для оптимістичного прогнозу щодо  успішного завершення фінансового року. Водночас у податковій службі відзначають  відповідальну позицію бізнесу в питанні виконання податкових зобов’язань перед бюджетом.

Системний діалог податкової служби з представниками соціально відповідального бізнесу та сучасні інформаційні рішення, впроваджені у процес податкового супроводу платників податків, – чинники, які сприяють виконанню податкових зобов’язань, відповідно бюджети отримують додаткові надходження. Задля створення рівних конкурентних умов для сумлінних платників податкова служба своєчасно реагує та ефективно запобігає спробам окремих представників бізнес-середовища мінімізувати податки, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Саме діяльність легального бізнесу дозволяє державі та громадам отримувати очікувані кошти для фінансування видатків на оборону, охорону здоров’я, освіту та соціальний захист. Тож у Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад у період протидії загарбникові.